Listopad 2012

Téma týdne: Samota

30. listopadu 2012 v 11:02 | Lůla |  Téma týdne
Samota. Samota je něco co podlě mě potřebujeme. Někdo je rád sám, někdo naopak nikdy nikde sám být nemůže. Já to mám tak napůl. Jsem ráda mezi lidmi, ale ta samota někdy taky neuškodí. Mám ráda ty chvíle, když si prostě můžu lehnout se sluchátkama do postele a přemýšlet. Nikdo mě nevyrušuje, nikdo na mě nějak tupě nezírá a nikdo není poblíž mě. Je dobrý si občas pročistit hlavu nebo mysl.

Myslím, že každý má v sobě něco, co by ze sebe chtěl vypustit, ale nemůže. Protože je sám. Proto je občas dobré jít i někam mezi přátele. Můžete se svěřit a bude vám líp. Ale můžete si jít i jen tak nějak zablbnout.

Samota má své výhody a i nevýhody. Výhoda je třeba zrovna v tom přemýšlení. Můžete si občas srovnat věci v hlavě. Někdo má, ale i chvíle kdy prostě chce být sám jen tak..protože má prostě na to náladu. Nevýhody jsou třeba v tom, že....no vlastně ani mě nějaká moc nenapadá. Jen si dávejte pozor, aby té samoty nebylo moc a aby vám z toho nakonec nehráblo. :-D

Co vy sa samota? Jaký na ní máte názor?

Dneska žádná škola. Závody čekají...

30. listopadu 2012 v 10:26 | Lůla |  Diář
Ahoj blogaři! :) Tak jak se vám daří ve škole? :P
Já ve škole nejsem. :P Ráno jsem měla prodloužený trenink a jelikož dneska jedem asi někdy v 1 na závody, tak je to jasný. :P Jedem do Prahy. :)
Takže musíte držet palce. :P Monžá vám semka hodím pak i nějaká ty fotky :P
Ještě jdu napsat Téma týdne a na blogu se zase ukážu až zítra.
Tak čágo belo šílenci :P
xoxo Lůla <33

Co vy a tréma?

29. listopadu 2012 v 19:12 | Lůla |  Moje "příběhy"
A je to tady zase. Jako každý rok. Zase závody. A zase ta tréma.
Můžu sice o sobě říct, že už to není tak moc velká tréma, ale přece jí mám. A kort teď když tu skladbu moc neumíme. :/ Je to ho*no :D Ale jako těším se.

Dřív když jsem byla menší, tak jsem měla uplně největší trémy! :D Vždycky uplně taková pos*aná. :D
Teď už je to ale lepší, asi jsem si zvykla nebo co. :D ALe když je to důležitý tak jí mám. Ale i tak to miluju. Krasobrulesní.

Někdy je to fakt strašný. Klepu se a nic mě neuklidní. Jedině až to že na tom ledě stojím. DOjedu skladbu a všechno to spadne, teď už se jen čeká na výsledky, což je taky pěknej horor. :D

Jak to máte s trémou vy?

Proč ti kluci musí být vždy takový frajeři?

28. listopadu 2012 v 21:32 | Lůla |  Moje "příběhy"
Čuus)) promiňtě že jsem tu až teď, ale dneska jsem opravdu neměla čas..
Měla jsem školu do 3 a v 5 jsem měla zase trenink takže jsem doma byla tak asi 20 minut. Po treninku jsem přišla domů asi v 7 a musela jsem se učit. Ale umím to, takže paráda.
No nic. Teďka u nás ve škole u nás ve tříde jsou takový hnusný rozpory. My máme ve tříde takovou 4ku. Jsem tam já, moje nejlepší kámoška a ti dva nejlepší kámoši. Takže jsme prostě byli takový nejlepší všichni. :D Jenže dneska jsem se asi přesvedčila o opaku. Jako to mi teda nedává na rozum, protože dneska na tu mojí kámošku vyjel jeden z nás (já to nebyla;D), že je to píča a že je blbá kráva a tak. Vůbec nechápu co mu šplouchá na maják. On je, ale známej takovým tím jeho výbušnictvím. Je to prostě cholerik jak vyšitej, jenže je taky známí že toho pak skoro pokaždé lituje. Nikdy sem nám, ale nestalo že by takhle vyjel na někoho z nás. Bylo to d něj dost hnusný. On podle mě totiž dělá teď největšího frajera, protože žačal žvejkat tabák, má asi holku a prostě se z něho stává takovej ten průserář. Nebo aspoň si to myslím. Já jsem s ním dneska celej den nemluvila, takže ani vlastně nevím proč na ní takhle vyjel. Já vím, možná si říkáte, tak jasně možná má holku, ale prostě přece nemůže jen tak z ničeho nic vyjet na svojí nejlepší kámošku. A to nejhorší na tom je, že teď si myslím že on je ten nejlepší.

Určitě to taky znáte? Stalo se vám někdy něco podobného?

Projekt - 25 dní | 24.den

27. listopadu 2012 v 18:50 | Lůla |  Projekt - 25 dní
24. den - Mé dětství.

Podle mého názoru jsem měla docela dobré dětství. I když se mi rozvedli rodiče, ale to bylo asi když mi bylo 7 nebo 8. Jinak si myslím, že jsem měla a furt mám celkem dobré vztahy v celé rodině. Pamatuji si jak jsme měli asi 3 papoušky a jednoho psa. Taky jsme jezdívali každý rok k moři, často na chaty za babičkama a tak. Všechno se ale bohužel pos*alo, když se naši rozvedli. Najednou jsme měla rodinu na dva kusy. Už to nebylo a bohužel nikdy nebude takové jaké to bývalo. Je to škoda. Někdy opravdu závidím těm, kterým ještě rodina drží pohromadě. Ale už jsem si zvykla. Přece jenom už je to 8 let.

27.11.2012

27. listopadu 2012 v 18:36 | Lůla |  Diář
Ahooj!
promiňtě že jsem včera neoběhla affs, ale jakmile jsem přišla domů tak jsem se dozvěděla že mám ráno v 6 trenink. Tak jsem šla hned spát a pak ráno když jsem vstávala tak jsem měla na telefonu sms že trenink není. Takže jsem šla zase chrupkat. :P Dneska ty affs napravím a i něco přidám.
Jinak jsem dneska byla nakupovat a mám krásnou bundu a mikinu na zimu. <3 Pak vám sem hodím obrázky. :) Myslím, že teď je i dost dobrý téma týdne, tak to bych kdyžtak napsala zítra nebo v průběhu týdne. Jinak dneska jsme psali z matiky a jelikož mi vyšly všechny příklady tak bych mohla mít za 1 :P a taky mě zkoušela z dějáku, ale to jsem naštěstí dostala za 2, takže pohodička dneska.
Na zítra mám referát s kámoškou o náboženství. Takže se to jdu šprtit, ale nejdřív teda ještě něco přidám. :)

Dneska už tu nebudu.

26. listopadu 2012 v 16:05 | Lůla |  Diář
Ahojky! :)
Tak dneska jsem přidala jen fotky. A za chvilku jedu na trenink. Přijedu asi až v 9 večer, takže už si nepřídám, ale affs oběhnu. :) Tak se tu mějte a zítra pa :-*


Foto | U kámošky

26. listopadu 2012 v 15:02 | Lůla |  Foto
Tak jak jsem vám včera psala, že jsem byla u kámošky, tak jsme u ní nafotila pár fotek. :)

VÍCE FOTEK V CELÉM ČLÁNKU

Projekt - 25 dní | 23.den

25. listopadu 2012 v 11:24 | Lůla |  Projekt - 25 dní
23. den - Jeden trapas.

Tak tohle bude pro mě asi trošku oříšek. Možná to zní divně, ale mě se zas tak nějaký velký trapasy nedějí. :D Nebo aspoň si toho moc nevšímám. Ale tak jako někdy se třeba ztrapním sama nebo mě ztrapní kámoši. :D Ale jako fakt se omlouvám, ale nějaký velký trapas mě fakt nenapadá. :D
Co vy? Dějí se vám trapasy?

Moje dnešní plány :)

25. listopadu 2012 v 11:21 | Lůla |  Diář
Ahojky! :) tak dneska už jsem na nohách asi od půl 8, protože v 9 jsem byla na kurzu. A pak jsem jela domů a měla jsem jet s rodinou na koupák, jenže já musím dneska jet ještě ke kámošce (ona bydlí mimo město), aby jsme udělaly projekt, který máme na středu. Tak jsem nejela a jsem sama doma. Mamka mi nakázala ať oškrábu brambory na oběd, což už mám hotovo, takže teď jen válendo a taky se asi budu pomalu chystat. Autobus mi jede ve 12:55. Je to sice ještě daleko, ale se mnou je to težký. Stejně zase nebudu stíhat. :D Ale byl by průser, kdybych ho nestihla. :D Budu se vracet asi v 5 hodin. ;) Takže pak bych mohla ještě něco napsat. :-) Beru si ke kámošce i úkoly, aby jsme je mohly udělat spolu. :D A pak už doma, až přijedu, nebudu moct nic dělat. :-) Možná tak se ten projekt učit na zpaměť (snad jsem to napsala dobře:D).
Teď jdu oběhnout a asi napíéšu jeden den z projektu a večer bych mohla přidat nějaký fotky. Třeba budu u kámošky fotit. :) Tak zatím pa :-*