Leden 2013

Téma týdne: Plyšový medvídek

29. ledna 2013 v 17:59 | Lůla |  Téma týdne
Plyšový medvídek. Nebo jiná hračka. Já si myslím, že kdokoliv se na nějakou takovou svou hračku podívá, tak si představí co třeba s touto hračkou zažil nebo se mu vybaví ten člověk, od kterého tu věc má. Do mých nejoblíbenějších hraček jaké jsem kdy měla, patřil svítící medvídek. V reklamě říkali, že když budu usínat a bude ten medvídek svítit tak se mi bude lépe spát. :D No a já když jsem byla malá tak jsem tomu věřila, takže jsem ho okamžitě chtěla. Samozřejmě proto, že svítil. :D No a abych toho neměla málo tak jsem ho k Vánocům dostala. Jenže jak u mamky tak i u taťky. :D U mamky jsem dostal modrého a od taťky růžového. :D První noc jsem s nimi usínala s oběma. Hezky jsem si je rozsvítila a už jen pro ten pocit, že se s nima má usínat tak se mi dobře usínalo. Úplně si to pamatuju. :D Takhle jsem s nima spala asi jen týden. Znáte to, byla jsem malá takže mě to rychle omrzelo. Ale ty medvídky ještě doma mám, teď si s nima hraje moje mladší ségra. :)

Co plánuju na tento týden? :P

28. ledna 2013 v 16:08 | Lůla |  Diář
Ahoj. Tak jak jste se dneska měli? Já jsem dneska byla asi po týdnu ve škole a zas tak hrozný to nebylo. Ani moc jsem toho nezameškala. :D A to jsem ráda. Co vy ve škole? :) Konečně už je tady druhý pololetí! Už mi tolik nejde o známky a to je největší úleva pro mě. :D Dneska mám ještě trenink, až do půl 9, takže tady dneska už nebudu. Musím si ejšět dopsat nějaké sešity, takže jen dopíšu článek a valím. :P Možná ještě afss oběhnu, ale to asi těsně předtím než půjdu na trenink.
Ani Téma týdne jsme zase nenapsala. Teď už bych, ale fakt měla. :D A taky přidám nějaký fotky. :)
Tenhle týden bude podle mě takový dobrý. :P Na zítra jsem si přesunula doučování, abych ve středu všechno stihla. Po doučování zítra budu mít volno. A ve středu už to začne. :P Školu mám sice do 3, ale po škole jdu hned domů a jdu na trenink. Máme jen tělocvičnu, takže to bude jen hoďka. Po treninku na mě čeká kámoška a asi půjdeme na hokej. Pak u nás spí. :P Rodiče se ségrama totiž odjíždí ve středu na hory tak budu až do neděle sama doma. :P V pátek, ale jedu zase na závody takže budu jakoby fakt sama doma jen středa až pátek. Ale aspoň něco. Ve čtvrtek jdeme do toho kina. Učíme se jen provní dvě hodiny. Ani vlastně nevím do kolika mám školu. :D Ale tak to je jedno. A v pátek se nejde do školy. :P Takže bude lehárko. :P Ale stejně jento největší mazec, protože po výzu jdu do školy jen jeden týden a pak jsou jarní prázdniny. :P Takže to jedu na hory, konečně! :P Takže zase lehárko. :P No nic, dneska už jdu, tak se tu mějte a páááčko! :P


27.1.2013

27. ledna 2013 v 12:01 | Lůla |  Diář
Ahojky. Tak jak se máte? Dneska už je neděle a zítra zase do školy. V mém případě, po týdnu do školy. Pff. Asi se podělám. :D Ale tak co. Do školy hezky jen do čtvrtka a ve čtvrtek jdeme do kina. Taky jdete do kina nebo tak? :)
Dneska takovej normální den. Ráno jsem měla trenink. Od 7 do půl 9. Ráno mě na zimák odvezla ségra a pak pro mě i přijela. Na ledě jsem taky byla po týdnu. Ale bylo to fajn. Celkem mi to šlo. Sice holky skladbu trochu poměnili, ale zvládla jsem se to doučit. Přístí víkend zase závody. Ale jen v Česku takže to nebude nic extra. :D
Teď koukám na tenis. Je to finále Austalian Open. Koukáte taky někdo? :)
Do školy se mi zítra moc nechce. Připadám si jak kdybych už to zapomněla tam chodit. :D Když jsem tam nebyla celý týden a ještě předtím jsem tam nebyla ve čtvrtek a v pátek. ALe snad to zvládnu. :D No nic. Dneska bych ještě mohla napsat to Téma týdne. Snad se k tomu dostanu. Odpoledne jdu ještě k sestřence tak možná přidám teda něco večer. A affs oběhnu až odpoledne. Teď jdu obědvat. Tak se tu mějte, čus :)

ME v krasobruslení

26. ledna 2013 v 15:33 | Lůla |  Diář
Ahój! :)
tak jak jste si užili pátek? Byli jste někde? Já leikož jsem byla nemocná tak jsem zůstala doma. Odpoledne jsem jela k tátovi na víkend a jsem tu až do neděle. V pondělí zase do školy. Fuj. Ale tak co. Už jsou uzavřený známky a jde se do školy jen do čtvrtka. :P Takže zatím celkem v klidu.
Dneska jsem měla jít ven, ale taťka mě nechtel pustit jak jsem byla nemocná. A taky jak je to ME v krasu tak se můžu koukat. Jako teda ten Verner to teda pěkne pos*al! :X Ale tak on to má takhle vždycky. Jakmile skočí první skok špatně (což bylo v tomhle případě byl jen dvojitý skok) tak pak už si nejspíš nevěří a skáče jen třeba dvojitý nebo jednoduchý skoky. Vždyť on ve volné jízdě neměl ani jednu kombinaci a myslím, že asi snad neměl ani jedinej čistej skok. Jó! Vlatně měl. Trojitýho tulupa myslím. Ale to je jedno. Kaška ten nemůže jet, takže už to všechno zbývá jen na Březinu. Ale on to zvládne :). Sice se nám se ségrou zdá, že on je takový král 4. míst, ale snad to bude dobrý. Nechceme nic zakřikovat. :)
Co vy? Koukáte se taky? :O :))

Dobré ránko.

24. ledna 2013 v 11:03 | Lůla |  Diář
Čaute! :P
Ano! Konečně je mi dobře! Zítra už bych snad měla jít do školy. Abych pravdu řekla, mám teda co dohánět. Aspoň že už se zítra uzavírají známky. Že už mi snad žádnej čitel nenapaří nějakou písemku. :X Ale snad ne. Dneska možná ještě něco přidám, ale nevím no. Musím si dopsat sešity ještě z minulého týdne jak jsem byla na závodech a zítra si musím půjčit sešity a dopsat si ty 3 dny co jsem chyběla ve škole tento týden. Asi se zblázním, ale snad to zvládnu. Musíte mi držet palce! :D Taky mám rovnou zítra ráno trenink, takže musím jít brzo spát a ještě se musím před zítřejším znovupříchodem do školy trochu zkulturnit. :D
Co se týče mé nemoci, tak už je mi dobře. Dneska jsem nešla do školy snad jen kvůli tomu, že učitelka zkouší z literatury a píšeme písemku z matiky na látku na kterou jsem chyběla, když jsem byla v Berlíně, takže by mi to učitelka neomluvila, protože jsem nebyla nemocná.
No nic, jdu na ty sešity. Achjoo. Fakt se mi nechce!
Tak zdůř! :)

23.1.2013

23. ledna 2013 v 20:11 | Lůla |  Diář
Hey guys!
Omlouvám se, že jsem včera nic nenapsala, ale bylo mi strašně blbě. Fakt hrůza. A to jsem ještě musela udělat jednu prezentaci v Powerpointu. Jen naše škola má požadavky na to, aby žáci v hodině IKT (informační a komunikační technilogie) plnili úkoly i když v hodině nebyli. :D To mi fakt příjde divný. Kdyby aspoň když jsou třeba někde pryč nebo tak. Ale když jsou nemocné? To je snad jasný, že je žákům blbě ne? :D No ono je to vlastně jedno. Někdy můžeme chybět ve škole když jedem na dovolenou a pochybuju o tom, že budou mít přístup k vlastnímu počítači a internetu. I když je fakt, že jak kdo a jak kdy. :D No nic. To bylo takové moje malé rozepsání. :D

Co vy? Co ve škole? Já jsem dneska tak přemýšlela nad příjmačkama a mám z nich hrozný strach! Máte taky strach, kdo děláte příjmačky? Já se z toho asi zblázním. :XX

Dneska oběhnu affs a omlouvám se Šárka), že jsem si jí ještě nezapsala zpět do affs, ale nějak jsem na to zapomněla. Hned to opravím:)
Jo a..do konce týdne bych snad mohla napsat Téma týdne. :)
zatím čááu:))

Jsem nemocná:/

21. ledna 2013 v 21:43 | Lůla |  Diář
Ahojda!
Tak jak se máte? Co ve škole?
Já jsem se dneska ráno probudila a bylo mi nejvíc blbě..tak jsem si šla změřit teplotu a měla jsem 37,8. Takže paráda. Mamina chtěla, abych zůstala doma, ale já jsem do školy chtela jít, protože jsem tam nebyla ve čtvrtek a v pátek. Tak mi teda aspoň napsala omluvenku do těláku a vzala jsem si prášek. Zítra, ale zůstávám doma. A asi i ve středu. Ještě uvidím no. Každopádně už je mi líp, ale za to můžou asi ty prášky. Pokaždý když přestanou působit je mi zase nejvíc blbě. Takže super.

Dneska už asi nic nepřidám. Až zítra. A affs taky oběhnu až zítra ;)
Dneska se tu mějte. Čuus:)

Foto | Berlin Cup 2013

20. ledna 2013 v 17:16 | Lůla |  Foto
Tak vám sem dávám fotky z toho Berlína. Fotky památek moc nemám, ale spíš z toho zimáku. Byly tam ty nejlepší týmy světa tak jsem si to nemohla nechat ujít a nefotit. :P
Byly tam týmy z Česka, USA, Kanady, Itálie, Neměcka, Švédska a Finska. :))


moje brusle:P podepsané od Michala Březiny:P!

VÍCE FOTEK V CELÉM ČLÁNKU!

Vyhodnocení kontroly affs!

20. ledna 2013 v 16:11 | Lůla

Zapsali se a zůstavají


Nezapsali se a nezůstávají
Nové affsByla jsem v Berlíne!

20. ledna 2013 v 16:04 | Lůla |  Diář
Ahooj!
Moc se omlouvám, že jsem tu teď nebyla, ale jaksi jsem se zapomněla zmínit, že jedu do Berlína na závody. Doufám, že nejste nějak naštvaní. Teď hned oběhnu affs a ještě udělám to vyhodnocení.
Jinak v Berlíně nic moc. Jak závody, tak i to město. Jako město mě Berlín hrozně zklamal. A jako závody..no prostě jsme to s holkama posraly, tak jsme skončily 12. ze třinácti://moc se nám to nepovedlo no.:/ Ještě dneska bych vám sem mohla dát fotky ze soutěže. Mám jich docela dost.:)
Tak teda..mám toho dosta dneska ještě na práci. Tak se zatím mějte a já ještě přidám nějaký ten článek.
Papa